O Firmie

Kancelaria Prawno-Podatkowa "SEKRET" powstała w 1991 roku. Zbudowała swoją pozycję rynkową, oferując usługi łączące ze sobą szeroko rozumiane usługi księgowe i podatkowe w postaci prowadzenia biura rachunkowego z nieoderwalnie połączonym doradztwem prawnym

Podejmujemy się czynności trudnych dla innych podmiotów, traktując je, jako nowe wyzwania a jednocześnie, jako chęć pomocy naszym klientom. 

Twórcą Kancelarii Prawno-Podatkowej "SEKRET" jest Teresa Wojciechowska z wykształcenia, i przede wszystkim z zamiłowania prawnik, ekonomista i księgowa. 

Przemyślane strategie twórcy kancelarii nie jednokrotnie potwierdziły skuteczność jej działania , co daje zadowolenie nie tylko reprezentowanym klientom ale i dla samej kancelarii. 

Klientów naszych wspieramy w nieograniczonym wachlarzu usług, w tym m.in.: szeroko rozumianej sferze biznesowej, optymalizacji podatkowej, jak i w bezprawnym działaniu aparatu skarbowego. 

Kancelaria Prawno–Podatkowa "SEKRET" świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie księgowości, doradztwa podatkowego oraz porad i usług prawniczych

Naszym głównym celem jest wyjście naprzeciw potrzebom klienta,  przy jednoczesnym zapewnieniu fachowej i rzetelnej obsługi. 

Posiadamy dwudziestopięcioletnie doświadczenie na rynku finansowo – księgowym i cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród naszych klientów. 

Ponadto oferujemy usługi prawnicze oraz  usługi w zakresie pozyskiwania dotacji z funduszy unijnych

Nasze usługi świadczymy dla firm jak i osób prywatnych nie tylko ze Śląska, ale z całej Polski m.in. z takich miast jak: Bytom, Chorzów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Radzionków, Ruda Śląska,  Siemianowice Śląskie, Świerklaniec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Wojkowice, Zabrze.

Posiadamy:

  • certyfikat jakości PN-EN ISO 9001:2001
  • Licencję Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych 

Jesteśmy zrzeszeni w:

  • Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce
  • Stowarzyszeniu Ekspertów Finansowych i Doradców Podatkowych